Folie matowe

Czy wiesz, że …

    • folie matowe na szyby często nazywane są folią mleczną, mrożoną, szronioną
    • folie matowe rozpraszają światło widzialne imitując piaskowane szkło, zatrzymują wścibskie oczy jednocześnie przepuszczając dużo światła widzialnego
    • w przeciwieństwie do szkła piaskowanego samoprzylepne folie matowe są bardzo odporne na zabrudzenia, a ewentualne zabrudzenia stosunkowo łatwo się zmywają

Napisz do nas by poznać koszt zakupu folii mlecznej lub zlecić naszej firmie profesjonalny montaż folii matowej na terenie Poznania, Swarzędza, Komornik i wielu innych miast. Oferujemy także folie z logo/napisem (wyciętym lub nadrukowanym).

Zdjęcia z naszych montaży GALERIA oraz GALERIA balkony


MATTE WHITE

rodzaj folii: imituje efekt szyby piaskowanej

zastosowanie: pomieszczenia biurowe, ścianki działowe, drzwi wejściowe. Przez szyby przechodzi duża ilość światła widzialnego, a zablokowana jest możliwość wglądu z obu stron szyby.


MAT OPAL

rodzaj folii: mleczna folia matowa o najmocniejszym kryciu

zastosowanie: łazienki, szatnie, gabinety lekarskie, kosmetyczne, ścianki działowe, magazyny. Przez szyby przechodzi duża ilość światła widzialnego, a zablokowana jest  możliwość wglądu z obu stron szyby.


MAT FROST-X

rodzaj folii: bezbarwna folia matowa, imituje zaparowaną szybę

zastosowanie: folia matowa do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz np. na szybach balkonowych, nadaje się do cięcia ploterem i nadruków m.in. solwentowych.


MAT ACID-X

rodzaj folii: imituje piaskowane szkło

zastosowanie: folia matowa do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz np. na szybach balkonowych, nadaje się do cięcia ploterem i nadruków m.in. solwentowych.


WHITE OPAQUE – biała, zaciemniająca, 150 µm

folia w kolorze białym, przepuszczająca ok. 1% światła widzialnego, redukcja blasku 95%


BLACK OPAQUE – czarna, zaciemniająca, 70 µm

folia w kolorze czarnym, nieprzepuszczająca światła widzialnego, redukcja blasku 100%