Okleiny COVER STYL’

Cover Styl’ to oferta samoprzylepnych laminatów PCV o rozmaitych wzorach i zastosowaniach na różnych powierzchniach. To funkcjonalny oraz innowacyjny produkt, który pozwala na ekspresowe i nieinwazyjne odświeżenie drzwi, mebli, wnętrza pomieszczeń, gwarantując zaskakujący, elegancki efekt.

Nasza firma sprzedaje oraz montuje prezentowane okleiny – GALERIA


Ponad 500 różnych kolorów, wzorów i tekstur

Cover Styl’ oferuje 8 kategorii oklein: drewno, marmur, kolory jednolite, odcienie metaliczne, kamień naturalny, tkanina, brokat, skóra.

Dodatkowo Cover Styl’ wyróżnia się wizualnym i dotykowym odtworzeniem właściwości materiałów naturalnych, takich jak faktura, usłojenie. Grubość laminatów od 200 do 350 mikronów zapewnia dużą wytrzymałość na uszkodzenia.


Prosty i szybki montaż

Cover Styl’ można instalować na różnych powierzchniach m.in. na meblach, ścianach, płycie gipsowej, szkle, PCV, elementach metalowych i wielu innych.

Okleiny są samoprzylepne i termoelastyczne (rozciągliwość do 220%). Duża elastyczność pozwala na montaż na dowolnym kształcie mebli bez widocznych łączeń.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii Cover Styl’ pozwala uniknąć nieprzyjemnych aspektów, które towarzyszom tradycyjnym remontom (hałas, kurz, nieprzyjemne zapachy, długi czas trwania). Oklejona powierzchnia od razu nadaje się do użycia.


Gwarancja jakości

Okleiny Cover Styl’ objęte są 10-letnią gwarancją obejmującą rozwarstwianie, pękanie, żółknięcie oraz inne zmiany w wyglądzie materiału. Są odporne na działanie promieni UV i ciepła.

W testach VOC Cover Styl’ otrzymał ocenę A+, która oznacza bardzo niską emisję substancji lotnych mających działanie toksyczne dla człowieka w czasie oddychania wewnątrz pomieszczenia.


Łatwa pielęgnacja

Do mycia wystarczy niewielka ilość wody z dodatkiem delikatnego szamponu lub płynu do naczyń. Właściwości powierzchni zewnętrznej ułatwiają czyszczenie, zapobiegają pojawianiu się śladów oraz pleśni.